Görmen Gerek 2018-02-25T00:32:47+00:00

Yaşam kültürü, Turizm, Sağlık, Magazin, Festival, iş dünyası konularını içeren

AKTÜEL LIFE STYLE bir program önerisi…

PROGRAMIN AMACI.

Şimdiye kadar keşfedilmemiş ya da çok azımızın keşfedip denemeye fırsat bulduğu ve hakkında öğrenmemiz gereken her detayın yer alacağı; Tatil, Turizm, Sağlık, Moda, iş dünyası Festivaller, her sektörden farklı firmaların ve  hayatın içindeki diğer sosyal ve kültürel hareketliliği ekrana taşıyan ; keyifle izlenebilecek eğlenceli renkli bir Life Style programı  izleyicilerle buluşturmak.

PROGRAM İÇERİĞİ.

Bilgilendiren ve aynı zamanda eğlendiren  60 dk  boyunca Keyifle izlenebilecek

eğlenceli renkli, canlı bir Life Style magazin programı olduğu gibi  Tatil, Turizm, Sağlık, Moda, Festivaller, Yemek kültürü, Fuar ve İş dünyasından iş veren veya yöneticileriyle yaptığımız söyleşileri ekrana taşıyan keyifli bir program.

Türkiye’nin yedi  bölgesi ve  dört iklim hazinesinden doğal güzellikleri ,  lezzetli , doğal ve sağlıklı  beslenme bilgilerini, sağlık sorunları hakında bilgilendiriyor.

Görmen Gerek  programımızda   her sektörden farklı firmaların işveren veya yöneticileriyle yaptığımız söyleşileri ele alıyoruz ve mekan – proje  tanıtımına yer vererek verdiğiniz hizmeti ön plana çıkartan söyleşi ile başarılı iş adamlarını ve girişimci iş kadınlarının yanısıra sanayici iş adamları ile holding bünyesinde hizmet verenleri ekranımıza taşımaktayız. 

Görmen Gerek Yakında Show Max Ekranlarında...